Начальник управління культури і туризму Звягельської міської ради Олександр Широкопояс 11 січня 2023 року розповів містянам про підсумки роботи галузі у 2022 році під час прямого ефіру в мережі Facebook

12 Січня 2023, 16:30
Під час прямого ефіру Олександр Широкопояс поділився проектами, які управлінню культури та туризму Звягельської міської ради вдалося реалізувати попри воєнний стан, серед них:
✅ У 2022 році вперше почали діяти на практиці розроблені управлінням 2 важливі програми підтримки талановитих представників галузі культури і туризму.
✅ За перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях призначена грошова винагорода 196 талановитим дітям та їх наставникам на загальну суму 200 000 грн.
✅Зроблено поточний ремонт укриття міського Палацу культури ім. Лесі Українки на загальну суму 644,1 тис.грн.
✅ Зроблено поточний ремонт укриття Будинку культури с. Пилиповичі на загальну суму 690 тис. грн.
✅ Зроблено поточний ремонт укриття Будинку культури с. Великий Молодьків на загальну суму 412 тис. грн.
✅Вперше за останні роки, організовано поїздку талановитих дітей в галузі культури і мистецтва до німецького міста Зіндельфінген, де було презентовано Звягельську громаду на високому рівні. Поїздка сприятиме подальшій дипломатичній співпраці між нашими містами.
✅За ініціативи управління культури і туризму та Міського Палацу культури, організовано благодійні заходи на підтримку ЗСУ: гурту «TaRuta», студії «Квартал-95»; хіп-хоп виконавця Хаса; Національного Президентського оркестру, Зразково-показового оркестру ЗСУ, виїзнІ концертИ на підтримку військовослужбовців, гурту «Kozak System», гурту «СКАЙ».
✅У 2022 році на базі Міського Палацу культури імені Лесі Українки були створені: студія сучасного танцю «Джавеліни» та студія вокалу «SoloWay»
Щодо планів на 2023 рік, про які розповів начальник управління культури та туризму:
✅ Поточний ремонт Звягельського замку;
✅ Придбання електронної бібліотечної системи;
✅ Затвердження бренд-буку Звягельської громади, розробка сувенірної продукції та створення сувенірної лавки;
✅ Розвиток роботи Туристичного центру та бібліопросторів.
Також Олександр Широкопояс подякував усім причетним до роботи та розвитку галузі культури та туризму Звягельської громади у 2022 році.
Чат-бот Гаряча лінія