Начальник управління освіти і науки Тетяна Ващук відвідала заклади дошкільної освіти з робочим візитом з метою контролю за підготовкою до відновлення освітнього процесу

28 Липня 2023, 9:02

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.07.2023 в Закладі дошкільної освіти № 4 «Сонечко» з 1 серпня 2023 року відновлюється освітній процес. Оскільки заклад немає власного захисного укриття чотири групи ЗДО № 4 будуть розміщені на базі ЗДО № 14 «Золотий ключик» Звягельської міської ради.

27 липня начальник управління освіти і науки Тетяна ВАЩУК відвідала заклади дошкільної освіти з робочим візитом з метою контролю за підготовкою до відновлення освітнього процесу в ЗДО № 4 та ЗДО № 14.
Наразі підготовлено групові кімнати для дітей, ігрові дитячі майданчики, харчоблок, облаштовано укриття для розміщення дітей та працівників цих двох садочків.
Працівники цих закладів доклали всіх зусиль, аби дітям було комфортно та затишно.
Також з 1 серпня 2023 року відновлять освітній процес заклади дошкільної освіти №№ 2,13,14,16, Наталівський ЗДО, з 7 серпня – Великомолодьківський, Пилиповицький ЗДО, які тимчасово призупиняли свою роботу у звʼязку із зменшенням потреби у відвідуванні садочків у літній період.
Чат-бот Гаряча лінія