Національний проєкт «Безпечна країна»

23 Березня 2023, 16:52

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні, допомоги тим, хто постраждав в ДТП, а найголовніше – над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Це найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою.

 

Основною метою Фонду є організація різноманітних проєктів та заходів з популяризації важливості дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед громадськості, а також допомога тим, хто постраждав в дорожньо-транспортних пригодах.

 

Значну частину просвітницької діяльності спрямовується на підростаюче покоління, адже вони є запорукою нашого безпечного майбутнього:

 

Фонд популяризує:

  • дотримання водіями правил дорожнього руху та безпечного водіння;
  • користування в авто ременями безпеки та дитячими автокріслами, шоломами під  час їзди на велосипедах, байках, персональному електротранспорті;
  • відмови від користування гаджетами та вживання алкоголю за кермом;
  • дотримання пішоходами правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах;
  • використання світлоповертальних елементів в темний час доби;
  • освоєння навичок з надання домедичної допомоги, у т.ч. внаслідок дорожніх аварій;
  • розвиток благодійного донорського руху «Здай кров – врятуй життя» для допомоги потерпілим в ДТП.

Усі ми знаємо, що в основі більшості нещасних випадків на дорозі лежить людський фактор, тож метою усіх проєктів та заходів є широка інформаційно-роз’яснювальна, просвітницька та навчальна робота з усіма категоріями учасників дорожнього руху.

 

З метою реалізації цілей Фонду та об’єднання активних соціально відповідальних громадян, запущений масштабний національний проєкт «Безпечна країна», який підтримали десятки відомств та організацій по всій країні, долучилися сотні бажаючих. Створено тематичний YouTube-канал «Безпечна країна», діє окрема спільнота у соціальних мережах.

 

Це ті, кому небайдужа безпека на дорогах, а ще – безпека в екології, освіті, соціумі, захисті країни. Бо кожен з нас на своєму місці робить маленькі кроки, щоб сформувати здорове й безпечне сьогодні, надійне і безпечне завтра.

Ознайомитися з проєктом Фонду можна за посиланням: https://dopomogadtp.com/

 

Чат-бот Гаряча лінія