Над проектами рішень чотирнадцятої сесії міської ради працювали депутати постійної комісії з питань міського бюджету та комунальної власності
![Над проектами рішень чотирнадцятої сесії міської ради працювали депутати постійної комісії з питань міського бюджету та комунальної власності](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds5sa8e2lr71bu51dsh1rua166v17i.jpg)
20 липня 2017 року у конференц-залі Будинку рад, за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко, першого заступника міського голови С.Ю. Колотова, заступників міського голови О.В. Гвозденко та Л.В. Шутової, заступника міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького та керівників виконавчих органів міської ради, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності, яке провів голова комісії І.Г. Юшманов.
Депутати ознайомилися та розглянули проекти рішень, які запропоновані на розгляд 14-ї сесії міської ради.
Під час засідання члени постійної комісії опрацювали усі пропозиції, які були висловлені у ході обговорень проектів рішень, внесли уточнення, оформили відповідні висновки.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради