Над питаннями 10-ї сесії Новоград-Волинської міської ради працювали члени постійної комісії з питань міського бюджету та комунальної власності

16 Грудня 2016, 7:58

Над питаннями 10-ї сесії Новоград-Волинської міської ради працювали члени постійної комісії з питань міського бюджету та комунальної власності.

Протягом цього тижня у міській раді проходить підготовка до останньої цьогорічної сесії, на якій заплановано розгляд 47 питань, основні з яких – Програма соціально-економічного розвитку міста та бюджет на 2017 рік. Усі проекти, які включені до порядку денного десятої сесії міської ради сьомого скликання максимально опрацьовуються і обговорюються на депутатських комісіях.

Так, 15 грудня 2016 року над питаннями чергової сесії працювали члени постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності за участю міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальників управлінь та відділів міської ради.

Найбільше уваги депутати, які входять до складу постійної комісії (голова комісії – Юшманов І.Г.), приділили обговоренню проектів рішень щодо соціально-економічного розвитку міста, соціального захисту населення, комунальної власності, земельних питань, сплати податків, бюджетної сфери, тощо. З усіх розглянутих питань постійною комісією прийняті відповідні висновки та рекомендації.

Слід зазначити, що завдяки активній громадській позиції народних обранців міської ради сьомого скликання на засіданнях постійних комісій, погоджувальних рад і сесій впродовж року багато зроблено для покращення життєвого рівня новоград-волинців. Зокрема, за рахунок міського бюджету забезпечено безкоштовний проїзд 9-ти категоріям осіб, який було гарантовано, однак не забезпечено державою, та встановлено 50% знижку вартості проїзду 12-ти категоріям осіб на міських автобусних маршрутах загального користування у вівторок, четвер, суботу. Крім того, з міського бюджету виділяються кошти для часткового відшкодування витрат на перевезення учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також для безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та встановлено пільги для учнів 5-11 класів, батьки, яких є учасниками АТО, дітям-переселенцям. Завдяки рішенню міської ради та депутатів з міського бюджету виділено кошти на фінансування Новоград-Волинського вищого професійного училища, тощо.

Тож для міської влади та депутатського корпусу і надалі пріоритетними залишаються добробут та інтереси людини.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія