Надаються послуги профілактичного масажу та лікувальної фізкультури особам, які перебувають на обслуговуванні в терцентрі
![Надаються послуги профілактичного масажу та лікувальної фізкультури особам, які перебувають на обслуговуванні в терцентрі](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1eq2qov8d12991g361scg1q9o1nd916.jpg)
В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради у відділенні денного перебування, з дотриманням всіх карантинних вимог, кваліфікованими спеціалістами (сестрами медичними з масажу) надаються послуги профілактичного масажу та лікувальної фізкультури особам похилого віку та громадянам з особливими потребами старше 18 років, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі.
За більш детальною інформацією звертайтесь у територіальний центр вул. Леваневського, 14, тел. (04141) 3-87-00.
Територіальний центр Новоград-Волинської міської ради