Надійшла пропозиція щодо встановлення меморіалу загиблим воїнам танкового батальйону 30-ї ОМБр

3 Серпня 2017, 8:33

3 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко, заступників міського голови В.А. Шалухіна та Л.В. Шутової, т.в.о. начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради З.С. Альяних провів робочу зустріч з військовим комісаром Хорошівського РВК, колишнім командиром танкового батальйону 30-ї ОМБр О.І. Зіневичем, директором ТОВ «Експотранс-Граніт» А.А. Сидоренком та приватним підприємцем В.В. Скринником, які звернулись із пропозицією щодо встановлення у сквері Слави меморіалу загиблим воїнам танкового батальйону 30-ї окремої механізованої бригади.

Як зазначив Олександр Зіневич, сама ідея увіковічнення пам’яті бійців танкового батальйону 30-ї ОМБр, які загинули під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, виникла ще на початку 2016 року, однак через ряд особистих труднощів, даний процес довелося відтермінувати. Наразі ж розроблено ескізні пропозиції та пропозиції щодо місця встановлення меморіалу, який планується виготовити з червоного граніту з розміщенням на ньому фото загиблих та інформації про обставини їх загибелі. Встановлення споруди буде здійснюватися за рахунок ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго» та ТОВ «Експотранс-Граніт».

Тож було оглянуто територію у сквері Слави та територію біля Будинку офіцерів, де також не виключається можливість встановлення зазначеного меморіалу. У підсумку, заявникам було роз’яснено, що наступним кроком має бути винесення даного питання на розгляд міської топонімічної комісії і міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, а затим відповідний проект рішення буде розглянуто депутатами на черговому засіданні сесії міської ради.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія