Надійшла відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо забруднення р. Случ

3 Червня 2016, 1:34

На адресу міського голови Весельського В.Л. надійшов лист-відповідь від Управлінням екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації щодо забруднення р. Случ.

У листі-відповіді йдеться про те, що Управлінням, в межах своїх повноважень, розглянуто доручення Кабінету Міністрів України щодо  звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради з даного питання.

Отож,  управління екології та природних ресурсів ОДА повідомляє, що  «за даними Житомирського обласного управління водних ресурсів від 18.05.2016 року за результатами аналізів р. Случ на питному водозаборі м. Новоград-Волинського якість води не погіршилась.

За дорученням Житомирської обласної ради від 13 травня 2016 року №4 управлінням екології та природних ресурсів підготовлено звернення Житомирської обласної ради до голови Хмельницької облдержадміністрації і Хмельницької обласної ради щодо вжиття заходів про ліквідацію надзвичайної ситуації із забруднення р. Хомора.

На даний час Державною екологічною інспекцією у Житомирській області готується адміністративний позов до Житомирського окружного адміністративного суду про зупинку діяльності ТОВ „Понінківська картонно-паперова фабрика“».

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія