Нагадуємо про проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади

29 Вересня 2022, 8:33

З метою забезпечення інформування мешканців територіальної громади та визначених робочою групою заінтересованих сторін повідомляємо, що 25.10.2022 року відбудеться стратегічна сесія з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

    Стратегічна сесія розпочнеться о 9.00 годині. Орієнтовний час проведення з 9.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00.

    Місце проведення – Будинок рад, вул. Шевченка, 16, м.Новоград-Волинський.

Стратегічна сесія – обов’язковий публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади.

Стратегічна сесія буде розділена на 2 напрямки:

  1. Соціально – культурний напрямок (час проведення 9.00 – 12.00)

– Охорона здоров’я;

– Освіта;

– Спорт;

– Культура;

– Туризм;

– Екологія;

– Правопорядок;

  1. Економічно – інфраструктурний (час проведення 13.00 – 17.00)

– Дорожньо-транспортна інфраструктура;

– Інженерна інфраструктура;

– Агропромисловий комплекс;

– Сфера послуг;

– Пріоритетні напрями економіки ОТГ (їх визначення);

– Інженерно-технічна інфраструктура цивільного захисту населення та техногенна безпека;

– Пожежна та аварійно-рятувальна інфраструктура;

– Містобудівна документація;

– Земельна документація (використання та впорядкування земель громади);

– Житлово-комунальне господарство, благоустрій.

Організатор проведення стратегічної сесії: управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

Заяви для прийняття участі у стратегічній сесії подаються з 22 вересня 2022 року по 12 жовтня 2022 року (включно) до організатора громадського обговорення у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян», шляхом:

– особистого звернення до управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради (каб. 27, вул. Шевченка, 16, м.Новоград-Волинський) або за телефоном (04141)35369;

– письмового звернення до управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради на електронну адресу: up.arxitektura@meta.ua.

Порядок відбору учасників стратегічної сесії:

відбір здійснюється відповідно до переліку основних зацікавлених сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників зацікавлених сторін, а також органів місцевого самоврядування (у разі наявного або перспективного міжмуніципального співробітництва до робочої групи можуть бути запрошені представники органів місцевого самоврядування сусідніх територіальних громад).

Також інформуємо, що до участі в стратегічній сесії запрошуються всі заінтересовані сторони в розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територій, в тому числі ключові спільноти громади, представники органів місцевого самоврядування, громадські організації, підприємства та установи різних форм власності, інвестори, ЗМІ.

Стратегічна сесія відбудеться з дотриманням карантинних заходів відповідно до Постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами.

Відеотрансляція заходу буде доступна на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради, YouTube каналі міської ради, Facebook сторінці міської ради.

Відповідальна особа – начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Наталія Демяненко; контактний телефон: (04141)35369.

 

Управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради

Чат-бот Гаряча лінія