Нагадуємо про важливість дотримання протиепідемічних вимог під час масових заходів

22 Липня 2021, 18:27

У Новоград-Волинській міській територіальній громаді 23, 24 та 25 липня 2021 року відбудеться Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела», за участі іноземних делегацій та гостей міської територіальної громади. Заплановано багато мистецьких заходів, зустрічей, виступів творчих колективів, концертів, на яких буде велика кількість учасників та глядачів.

Але не слід забувати, що в Україні уряд продовжив карантин до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки. В таких умовах під час масових заходів рекомендовано дотримуватися безпечної дистанції (1,5 м), а в громадському транспорті та в приміщеннях всі мають дотримуватися маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів та закладів культури, проведення масових заходів у них дозволяється за умов носіння масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.

Наразі ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію в міській територіальній громаді залишається стабільною. Але весь світ готується до третьої хвилі пандемії коронавірусу COVID-19. Це пов’язано із поширенням штаму Дельта, який значно легше передається та є більш агресивним порівняно з попередніми. Вакцинація залишається найефективнішим способом захисту від госпіталізації та важкого перебігу хвороби. З початку липня на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради, за адресою вул. Н. Оржевської, 13, працює Центр вакцинації населення, де можна отримати щеплення від коронавірусної інфекції. Всю інформацію щодо вакцинації можна дізнатися у свого сімейного лікаря.

Шановні жителі та гості громади!

Не забувайте про прості правила захисту від COVID-19 – миття рук, носіння маски, дотримання дистанції. Тоді ніщо не зашкодить вам отримати яскраві емоції та враження від свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»!

Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія