Нагадуємо, що комендантська година на Житомирщині розпочинається з 22:00 і триває до 5:00 ранку
![Нагадуємо, що комендантська година на Житомирщині розпочинається з 22:00 і триває до 5:00 ранку](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278113039_536518778044383_6687884840716999620_n-1.jpg)
У цей час для громадян діють певні обмеження, необхідні задля їхньої безпеки. У визначений час жителям необхідно залишатися вдома, а в разі спрацювання сигналу тривоги – спуститися в укриття.
Перебувати на вулицях у комендантську годину мають право військові, поліцейські та громадяни, які мають спеціальну для цього перепустку. Правопорушників правоохоронці будуть притягувати до відповідальності.