Нагородили переможців конкурсу «Кращий двірник Звягеля-2024»
Двірники – це невидимі герої нашої громади. Їхня праця – це не просто робота, але й справжня місія зі створення комфортного, чистого та охайного середовища для нас усіх.
Кожен день вони прокидаються рано-вранці, виходять на вулицю з вірою у свою справу, з гордістю та відданістю. Вони не шукають слави або визнання, лише роблять свою роботу з любов’ю і турботою про нашу громаду. Їхня праця – це маленькі кроки, які допомагають нам утримувати порядок і чистоту, але ці кроки є надзвичайно важливими для нашого благополуччя.
Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету нагородили переможців конкурсу «Кращий двірник Звягеля-2024», який проводився в рамках весняної толоки і мав на меті не лише підкреслити важливість професії двірника, але й спрямований на привертання уваги громадськості до нелегкої, але благородної роботи цих людей.
Подяку міського голови та призові сертифікати на грошову винагороду отримали:
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Щиро дякуємо всім двірникам за їхню нелегку, але важливу працю. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та постійного натхнення у цій благородній справі.
Велика подяка всім тим, хто створює чисте та охайне середовище для нас усіх.