Нагородили переможців конкурсу «Кращий двірник Звягеля-2024»

1 Травня 2024, 15:13

Двірники – це невидимі герої нашої громади. Їхня праця – це не просто робота, але й справжня місія зі створення комфортного, чистого та охайного середовища для нас усіх.

Кожен день вони прокидаються рано-вранці, виходять на вулицю з вірою у свою справу, з гордістю та відданістю. Вони не шукають слави або визнання, лише роблять свою роботу з любов’ю і турботою про нашу громаду. Їхня праця – це маленькі кроки, які допомагають нам утримувати порядок і чистоту, але ці кроки є надзвичайно важливими для нашого благополуччя.
Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету нагородили переможців конкурсу «Кращий двірник Звягеля-2024», який проводився в рамках весняної толоки і мав на меті не лише підкреслити важливість професії двірника, але й спрямований на привертання уваги громадськості до нелегкої, але благородної роботи цих людей.
Подяку міського голови та призові сертифікати на грошову винагороду отримали:
🏆за 1 місце – Шуляківська Ганна Григорівна з ОСББ «Роялті» – 5 тис. грн;
🏆за 2 місце по 3 тис. грн – Кондратюк Лідія Миколаївна з ОСББ “Містечко Морське” та Трофімчук Наталія Ігорівна з ОСББ «Болгари»;
🏆за 3 місце по 2 тис. грн – Бондарь Євгенія Олександрівна з ОСББ «Колорит» та Тимошенко Олена Віталіївна зі Звягельського політехнічного фахового коледжу.

Щиро дякуємо всім двірникам за їхню нелегку, але важливу працю. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та постійного натхнення у цій благородній справі.

Велика подяка всім тим, хто створює чисте та охайне середовище для нас усіх.

Чат-бот Гаряча лінія