Нагороджено переможців онлайн конкурсів «BestKids2020» та «Мій улюблений вид спорту у Новограді»

3 Червня 2020, 11:26

До Міжнародного дня захисту дітей управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради і міським Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на сторінках «Facebook» та «Instagram» було оголошено онлайн-конкурси «BestKids2020» та «Мій улюблений вид спорту у Новограді».

2 червня заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, його заступник Анастасія Нєпша та т.в.о директора міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анатолій Тимофєєв привітали і нагородили цінними подарунками переможців.

Участь у онлайн конкурсі «BestKіds 2020» взяли 8 учасниць. Конкурс проходив з 20 по 28 травня та складався з ІІІ-х етапів: I етап «Візитка» – відеовізитка, де учасник розповідає про себе; ІІ етап «Таланти» – відеодемонстрація талантів у будь-яких жанрах; ІІІ етап «Вечірній вихід» – дефіле у сукнях та костюмах. Голосування за відеороботи учасниць відбувалося з 28 по 31 травня. Відтак, переможцями стали:
1 місце – Долінко Ангеліна, 7 років (221 голос, подарунок – караоке мікрофон та набір для творчості);
2 місце – Костюк Вікторія, 10 років (145 голосів, подарунок – портативна USB-колонка та записник);
3 місце – Галаш Єлизавета, 8 років (122 голоси, подарунок – безпровідні навушники та футляр для зберігання шкільного приладдя).
Всім учасницям було вручено заохочувальні подарунки.

За умовами онлайн конкурсу «Мій улюблений вид спорту у Новограді», який тривав з 20 до 31 травня, усі бажаючі публікували відео з улюбленим видом спорту, яким вони займаються, під хештегом #мійулюбленийвидспортунв. За допомогою програми Random.org серед 44 учасників переможцями було визначено:
1-місце – №15 Телець Марія та її син (подарунок – груша боксерська та термочашка);
2-місце – №1 Марія Шевчук та її син (подарунок – м‘яч футбольний та термочашка);
3-місце – №28 Тетяна Вайда та її син ( подарунок – м’яч футбольний та термочашка).
За найкреативніше відео подарунок (бадмінтон) вручили Анні Гопонюк та її доньці (№44).

Заступник міського голови Оксана Гвозденко подякувала організаторам за проведення, а активним учасникам за участь в онлайн конкурсах та побажала їм натхнення у саморозвитку, подальших досягнень, перемог та успіхів у майбутньому.

Отож, слідкуйте за офіційними інтернет-ресурсами Новоград-Волинської міської ради та беріть участь у конкурсах!

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія