«Найбільше щастя – це здоров’я»

9 Квітня 2019, 14:49

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеках Новограда-Волинського було презентовано перегляди друкованих матеріалів, книжкові виставки-поради,  тематичні полички під гаслом «Здоровим бути – здорово!». Представлена література містить інформацію щодо профілактики захворювань та збереження здорового довголіття.

5 квітня 2019 року в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського  відбулось чергове засідання клубу «Світлиця» на актуальну тему сьогодення «Як зберегти здоров’я на довгі роки». На зустріч з клубівцями  завітала  лікар – педіатр відділення відновлювального лікування Демчук Лариса Віталіївна.

У живому діалозі з лікарем  учасники  заходу дізналися  практичні поради про харчування, які допоможуть отримувати максимум користі від їжі, про основні принципи  харчування, дотримання яких  знизить онкогенні та серцево-судинні ризики і багато-багато іншої цікавої інформації. Зрештою, зустріч тривала  набагато довше запланованого: лікарку просто засипали запитаннями, бо питання правильного і корисного харчування непокоять сьогодні всіх.

В центральній дитячій бібліотеці ім. Олени Пчілки  6 квітня  провели День здоров’я і краси  «Здоров’я. Краса. Успіх.».

 

Чат-бот Гаряча лінія