Напередодні позачергової сесії міської ради відбулось засідання бюджетної комісії

27 Квітня 2020, 16:36

Виконуючи протокольне рішення пленарного засідання сорок першої сесії міської ради від 23.04.2020, розпорядженням №75(о) скликано позачергову сорок другу сесію міської ради, яка відбудеться 30 квітня о 09:00 год. у приміщенні великої зали Будинку рад.

27 квітня члени постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності: Ігор Юшманов (голова), Олег Ващенко, Юрій Новиченко, Віктор Овдіюк та Микола Усенко розглянули питання порядку денного позачергової сесії.

Основна увага депутатів профільної бюджетної комісії зосередилася на питанні «Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (код бюджету – 06553000000)». Членами комісії було опрацьовано інформацію про розподіл коштів спеціального фонду Новоград-Волинської міської ОТГ.

Присутні погодилися, що є необхідність розблокування фінансування капітальних видатків, які були призупинені у зв’язку з проведенням заходів із запобігання поширенню COVID-19 на території громади та необхідності спрямування коштів на галузь охорони здоров’я.

Депутати визначилися із пріоритетними напрямками фінансування, серед яких галузь охорони здоров’я, проведення будівельних робіт у Молодіжному центрі та Прозорому офісі, а також капітальний ремонт доріг.

28 квітня питання порядку денного позачергової сесії будуть розглянуті на спільному засіданні постійних комісій міської ради.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія