Напередодні професійного свята керівництво громади зустрілося з представниками галузі охорони здоров’я

17 Червня 2022, 19:06

Щороку в третю неділю червня відзначається День медичного працівника – професійне свято людей, які пов’язали своє життя з відповідальною та нелегкою працею, які щодня, щохвилини, і вдень, і вночі допомагають тим, хто цього потребує. Вони окутують турботою та увагою людину з миті її появи на світ. Їх знання та досвід, чуйні серця, терпіння та сила дарують надію та вселяють віру, повертають здоров’я та лікують.

17 червня, напередодні професійного свята, керівництво громади зустрілося з представниками галузі. На сьогодні в громаді функціонує 13 закладів охорони здоров’я, а саме:

– Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради;

– Комунальне некомерційне підприємство «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання»;

– Комунальне некомерційне підприємство «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»;

– Підприємство Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека № 217;

– Новоград-Волинська підстанція комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради;

– Новоград-Волинська філія відділення гемодіалізу комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради;

– Новоград-Волинська міжрайонна медико-соціальна експертна комісія;

– Новоград-Волинський міжрайонний відділ державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»;

– Новоград-Волинський відділ заготівлі крові та її компонентів комунального некомерційного підприємства  «Обласний центр крові» Житомирської обласної;

– Комунальне некомерційне підприємство «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради;

– Новоград-Волинське відділення обласного бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради;

– Новоград-Волинське міжрайонне відділення обласного паталого-анатомічного бюро Житомирської обласної ради;

– Новоград-Волинський медичний фаховий коледж Житомирської обласної ради.

Всього в комунальних закладах охорони здоров’я громади працює майже 1300 медичних працівників, майже 40 з них із перших днів війни перебувають в Збройних Силах України.

Міський голова Микола Боровець подякував керівникам та працівникам закладів охорони здоров’я за віддану працю, професійність, врятовані життя, безмежне милосердя та людяність. Окремі слова подяки очільник громади висловив представникам медичної служби військових частин, які в умовах війни оберігають найцінніше, що є у нас – життя військовослужбовців.

Також до вітальних слів долучилася секретар міської ради Оксана Гвозденко, яка побажала подальших професійних перемог, добробуту, злагоди, достатку, якнайшвидшої перемоги та мирного неба над нашою Україною.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу, суверенітет та територіальну цілісність України.

Ведуча Світлана Смолковська.

Разом ми все подолаємо!

Чат-бот Гаряча лінія