Наполегливо просимо не ігнорувати сигнал «Сирена»
![Наполегливо просимо не ігнорувати сигнал «Сирена»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/2527483-yak-diyati-za-signalom-opovischennya-uvaga-vsim.jpeg)
Вкотре звертаємо вашу увагу та наполегливо просимо не ігнорувати сигнал «Сирена», адже він попереджає про небезпеку ракетних ударів.
Повітряна тривога оголошується, коли сили ППО сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку області або є підтвердження запуску балістичних ракет. Точне місце, куди може влучити ракета чи який населений пункт атакує літак, одразу визначити важко, тому сирени вмикають щоразу, як з’являється загроза.
Будьте пильними і обережними! Не ігноруйте повітряні тривоги, при отримані сигналу «Сирена» негайно переміщайтеся до укриттів, оповіщайте рідних та сусідів.
Також наполегливо закликаємо не розміщувати в соціальних мережах та ЗМІ фото та відео наслідків війни з подробицями, щоб ворог не міг корегувати свої дії.