Нарада щодо надання послуг з харчування приватними підприємцями в закладах загальної середньої освіти

16 Жовтня 2019, 15:20

16 жовтня 2019 року, під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко, відбулась нарада щодо надання послуг з харчування приватними підприємцями в закладах загальної середньої освіти. Нарада відбулась за участі начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук, начальника юридичного відділу міської ради Павла Антонюка та заступника начальника управління ЖКГЕ та КВ міської ради Любові Кучерявенко.

У 2018 році задля урізноманітнення харчування школярів було створено пілотний проект по залученню приватних підприємців до організації харчування учнів. Таким чином, на конкурсній основі в декількох школах було залучено приватних підприємців для харчування своїх учнів. При організації харчування вкрай важливим стало забезпечення приватними підприємцями усіх необхідних умов (санітарних та технічних).

Інновація виявилася вдалою та отримала схвальні відгуки, оскільки це дало учню право вибору свого раціону згідно зі своїми вподобаннями. Тому починаючи з нового навчального року (2018-2019рр.) було вирішено впровадити надання послуг з харчування приватними підприємцями в усіх закладах загальної середньої освіти Новограда-Волинського.

Під час засідання погоджувальної ради головою постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимиром Федорчуком було озвучено прохання від приватних підприємців, що надають послуги харчування учнів, надати їм пільги на сплату комунальних послуг за теплоносії у розмірі 50 %. Варто зазначити, що дане рішення може бути ухвалено за погодження його Антимонопольним комітетом.

В той же час, управлінням освіти і науки міської ради буде вивчена раціональність використання приватними підприємцями орендованих опалювальних площ. Після чого будуть надані відповідні рекомендації щодо їх оптимізації. До кожного з надавачів послуг харчування буде застосовано індивідуальний підхід.

Також у зв’язку із підвищенням цін на продукти і покращення якості харчування та згідно з діючим законодавством планується перегляд вартості харчування учнів, яка була незмінною протягом останніх двох років.

В ході наради обговорено особливості надання послуг з харчування в закладах загальної середньої освіти, зокрема зосереджено увагу на питаннях облаштування харчоблоків, дотримання санітарно-гігієнічних вимог при організації харчування учнів та запровадження міжнародної системи безпеки продуктів харчування НАССР.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія