Нарада щодо організації та проведення виїзної (виносної) торгівлі

25 Червня 2020, 16:25

Під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко 25 червня відбулась нарада з метою відпрацювання зауважень до регуляторного акту щодо організації та проведення виїзної (виносної) торгівлі. Участь у нараді взяв голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов.

Учасники робочої зустрічі опрацювали розроблене відділом підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності економічного аналізу та планування міської ради Положення про організацію та проведення виїзної (виносної) торгівлі (сезонної торгівлі). Зокрема, обговорили місця, які планується спеціально визначити на території міста для здійснення виїзної (виносної) торгівлі. Запропоновано створення відповідної комісії, яка регулюватиме питання розміщення суб’єктів господарювання, що здійснюють сезонну торгівлю в межах Новограда-Волинського.

Крім того, доручено доопрацювати методику розрахунку оплати за використання спеціально відведеного місця для виїзної (виносної) торгівлі за допомогою формули. Варто зазначити, що зібрані кошти надходитимуть напряму до загального фонду бюджету міської ОТГ.

Також в рамках наради Положення погоджено в частині визначення режиму та терміну роботи суб’єктів господарювання, що здійснюють сезонну торгівлю.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія