Нарада щодо підготовки галузей громади до осінньо-зимового періоду 2021 – 2022 року

5 Червня 2021, 12:23

2 червня під головуванням міського голови Миколи Боровця проведено робочу нараду щодо підготовки галузей громади до осінньо-зимового періоду 2021 – 2022 року.

У нараді взяли участь заступник міського голови Віталій Якубов, начальник управління ЖКГЕ та КВ міської ради Василь Осадчук, голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів Дмитро Рудницький, керівники комунальних підприємств та начальники галузевих управлінь.

В процесі наради керівники галузей зазначили, що наразі складено дефектні відомості та розроблено план заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період всіх галузей. Зокрема, комунальне підприємство КП НВМР “Новоград-Волинськтеплокомуненерго” розпочало ремонтні роботи на теплотрасах з їх заміни. Окрім цього заплановано провести модернізацію котельні на вул. Пушкіна, 8. Для цього підприємство планує придбати у лізинг новий котел.

Також було проведено нараду з головами ОСББ та керуючими об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Микола Боровець наголосив про необхідність відповідального ставлення до процесу підготовки житлового фонду до зимового періоду. Наголошено на важливості проведення комплексного обстеження всіх конструктивних елементів будинків та складанні відповідних актів, що дасть змогу виявити проблемні зони та їх усунути. Зазначено, що важливо на засіданнях правлінь ОСББ напрацювати та обговорити алгоритм заходів, які будуть проводитись.

Міський голова зауважив, що об’єднання співвласників багатоквартирних будинків створені для утримання житлових будинків, а власники квартир багатоповерхівок є співвласниками самого будинку, а саме підвалів, дахів, горищ, опорних конструкцій та обладнання, тому вони повинні бути залучені до обстежень та проінформовані про результати і заходи, які необхідно виконати для збереження спільного майна та утримання його в належному стані.

Також на нараді було порушено питання щодо водопостачання. Начальником КП НВМР «ВУВКГ» Аллою Левицькою, було зазначено, що у річці Случ погіршилась якість води.

Така якість води у водозаборі ускладнила роботу очисних споруд, які при будівництві не розраховані на таку концентрацію марганцю та заліза і не мають у своєму складі додаткових споруд для їх видалення. У зв’язку із цим зменшено навантаження на споруди водопідготовки і вода з достатнім тиском подається у ранковий та вечірній час.

 

Чат-бот Гаряча лінія