Нарада-співбесіда міського голови з управлінням освіти і науки міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету

21 Серпня 2019, 15:45

21 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів нараду-співбесіду з  управлінням освіти і науки міської ради, як  головним розпорядником коштів міського бюджету щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів

Участі у нараді взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, заступник начальника цього ж управління Тамара Гончарук, та провідний спеціаліст управління освіти і науки міської ради Руслана Жданюк.

Під час наради міського голову Віктора Весельського проінформували, що на управління освіти і науки міської ради у 2019 році виділено 4557385,00 грн., з них станом на 16 серпня освоєно – 47,5 млн. грн.

Зокрема, придбання предметів довгострокового призначення, придбання обладнання для очистки води в заклади дошкільної освіти міста, капітальний ремонт системи теплопостачання у будівлі ДНЗ №4, капітальний ремонт (гідрохімічне очищення) внутрішньо-будинкової системи опалення Ліцею №4, капітальний ремонт спортивного залу ЗОШ №5, придбання та встановлення системи відеоспостереження в ліцей №11 та виготовлення проектно-кошторисної документації.

По закінченню наради міський голова Віктор Весельський звернув увагу на необхідність посилення роботи в напрямку виконання запланованих робіт.

 

Чат-бот Гаряча лінія