Нарада з головами та секретарями тендерних комітетів виконавчих органів міської ради

1 Листопада 2017, 23:51

1 листопада 2017 під головуванням очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського відбулася нарада з головами та секретарями тендерних комітетів виконавчих органів міської ради. Кожен з учасників наради прозвітував про проведені у 2017 році публічні закупівлі станом на 1 листопада поточного року. Міського голову було поінформовано, що під час проведення тендерних, переговорних процедур, відкритих торгів та допорогових закупівель – дотримуються усі процедури згідно законодавства.

Здебільшого тендерні комітети виконавчих органів міської ради проводять тендерні закупівлі палива, електричної енергії та теплових носіїв. Решта закупівель, вартість яких не перевищує 200 тис. грн. проводиться без тендерних процедур. Так, здійснення закупівель товарів, робіт і послуг відбувається без використання електронної системи закупівель, якщо предмет закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн. та є меншим за 200 тис. грн. В такому разі обов’язково оприлюднюється звіт про укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі». Зокрема, це придбання меблів, комп’ютерного обладнання, канцелярських товарів, продуктів харчування для закладів освіти, путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій, висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в ЗМІ.

Голови та секретарі тендерних комітетів виконавчих органів міської ради отримали від міського голови ряд зауважень щодо їх роботи. Усі зауважені були взяті до уваги. Розпочата підготовка до проведення тендерних процедур на наступний 2018 рік.  

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія