Нарада з керівниками медичних закладів міста та медичних закладів обласного підпорядкування

27 Листопада 2017, 7:35

27 листопада 2017 року під головуванням очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського відбулася нарада з керівниками медичних закладів міста та медичних закладів обласного підпорядкування.

Керівники медичних закладів доповіли, що підпорядковані ним установи працюють  в штатному режимі. Між тим, в державі продовжується реформування галузі охорони здоров’я, тому керівники медичних закладів, що розміщуються на території Новограда-Волинського, слідкують за нововведеннями та відповідно відпрацьовують свої подальші дії. Зокрема, під час наради обговорили можливий сценарій розвитку подій в разі ліквідації в рамках медичної реформи в Україні окремих медичних підрозділів. З цього приводу міський голова провів ряд телефонних розмов з першим заступником та заступником Міністра охорони здоров’я України.

Також, присутні були ознайомлені з розпорядженням Прем’єр-міністра України Гройсманом В.Б. щодо затвердження плану заходів з реалізації Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я на період до 2020 року. Присутнім були надані методичні рекомендації до підготовки автономізації закладів охорони здоров’я.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія