Нарада з керівниками ОСББ та комунальних підприємств щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років

27 Серпня 2020, 16:11

У великій залі Будинку рад під головуванням начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука 27 серпня відбулася робоча зустріч керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та комунальних підприємств щодо підготовки галузі до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років. Участь у нараді взяли керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та заступник начальника управління ЖКГЕ та КВ міської ради Любов Кучерявенко.

В рамках наради розглянули процес підготовки до нового опалювального сезону та заслухали інформацію про відповідне налагодження роботи. В тому числі опрацьовано заходи щодо забезпечення вчасного входження в опалювальний сезон споживачів теплової енергії від комунальних котелень. Варто зазначити, що в основному робота здійснюється відповідно до затверджених заходів та встановлених термінів.

Крім того, на нараді обговорили питання освоєння коштів, відлову та стерилізації безпритульних тварин, зрізання аварійних дерев, необхідності  викорінення алергенної рослини амброзії, а також вжиття заходів з метою недопущення поширення COVID-19.    

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія