Нарада з питань виявлення несанкціонованих скидів нечистот до мереж зливової каналізації по вул. Гетьмана Сагайдачного

20 Травня 2020, 15:36

Під головуванням тимчасового виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко та за участю першого заступника міського голови Сергія Колотова 20 травня відбулась нарада з питань виявлення несанкціонованих приєднань, скидів неочищених стічних вод до мереж зливової каналізації та рівчаків по вул. Гетьмана Сагайдачного, 238-240.

Оскільки в трьох двоповерхових будинках на даній вулиці відсутнє централізоване відведення каналізаційних стоків, власниками помешкань були облаштовані вигрібні ями, які тепер знаходяться в аварійному стані. Як наслідок – погіршення екологічного стану навколишньої території.

Ідеальним вирішенням цієї проблеми є будівництво централізованої каналізації в мікрорайоні «Кар’єр», яка коштувала б бюджету громади 12 млн. грн. На жаль, поки що спроможність міського бюджету не дозволяє втілити такий проект в життя.

Наразі необхідно мінімізувати негативні наслідки відсутності каналізації та облаштувати відведення каналізаційних стоків, щоб унеможливити скиди неочищених стічних вод до мереж зливової каналізації та рівчаків.

В березні поточного року Олена Пономаренко разом з відповідальними посадовими особами та депутатами міської ради здійснила обстеження житлового масиву на вул. Гетьмана Сагайдачного. За результатами обговорення проблеми було вирішено розробити проектно-кошторисну документацію для облаштування відведення каналізаційних стоків, зокрема заміни ємності. Була досягнута попередня домовленість щодо співфінансування цього проекту з міського бюджету, власниками помешкань та за підтримки депутатів міської ради даного виборчого округу.

Отож, кошторис облаштування відведення каналізаційних стоків, заміни ємності та частини труби розроблено. На дані роботи необхідно 336 тис. 760 грн. Питання фінансування розглядатиметься на черговому пленарному засіданні міської ради.

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія