Нарада з питань заборгованості за надані послуги з централізованого опалення соціального житла

6 Лютого 2019, 21:03

6 лютого 2019 року у конференц-залі міської ради відбулась нарада з питань заборгованості за надані послуги з  централізованого опалення соціального житла за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука та заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук.

Соціальним житлом є житло, що перебуває у спеціальному житловому фонді соціального призначення та безоплатно надається громадянам України, які потребують соціального захисту. Таким житлом може бути квартира в багатоквартирному жилому будинку чи (одноквартирний) жилий будинок. Надається соціальне житло на підставі договору найму строком на 2 роки особам, що перебувають на соціальному обліку при виконавчому комітеті міської ради. Соціальне житло не підлягає ні приватизації, ні продажу, ні відчуженню в будь-який інший спосіб.

Особа, що користується соціальним житлом повинна виконувати умови договору найму, в тому числі вчасно сплачувати комунальні послуги. Таким чином, під час наради розглянули ситуацію, коли особа з числа дітей позбавлених батьківського піклування отримала в користування соціальне житло (квартиру), однак не проживає там протягом двох років, у зв’язку з чим виникла заборгованість за послуги з централізованого опалення. З огляду на невиконання наймачем умов договору, Наглядовою радою у сфері розподілу соціального житла при виконавчому комітеті міської ради вирішено не пролонговувати з ним договір. Між тим, питання заборгованості за послуги з централізованого опалення лишається поки що відкритим – готується відповідний судовий позов.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія