Нарада за участі голів правлінь ОСББ Звягельської міської територіальної громади

17 Травня 2024, 14:17

На цьому тижні було проведено робочу нараду з головами правлінь ОСББ Звягельської МТГ під керівництвом міського голови – Боровця Миколи Петровича.
На початку зустрічі було розглянуто питання роботи ліфтового господарства та оснащення ліфтів у багатоквартирних житлових будинках.
Міський голова доповів, що на всі потреби ОСББ в капітальному ремонті ліфтового господарства, депутатами міської ради було виділено кошти, а саме: на капітальний ремонт 7-ми ліфтів – 2649995 грн та на встановлення 1-го нового ліфта – 1350000 грн.
Начальник управління житлово-комунального господарства та екології міської ради Годун Олег Вікторович нагадав, що Кабінетом Міністрів України рекомендовано провести оснащення ліфтів у багатоквартирних житлових будинках системами автоматичної аварійної евакуації пасажирів в разі вимкнення електричної енергії.
В ході засідання було розглянуто та обговорено питання які відносяться до підготовки до зими:
– передбачити кошти в ОСББ на випадок підвищення Урядом тарифу на електрику для населення;
– головам ОСББ рекомендовано передбачити та обладнати місця встановлення буржуйок, які в разі потреби для населення надасть міська рада;
– обговорити на правліннях ОСББ потреби на закупівлю та встановлення генераторів (з міського бюджету можна отримати 50% відшкодування вартості купленого генератора для потреби ОСББ) та інше.

Міський голова подякував всім керівникам та мешканцям які долучилися до прибирання та благоустрою територіальної громади. Нехай чистота та порядок стануть невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, а спільні зусилля нашої громади продовжать робити її кращою кожен день.

Управління ЖКГЕ міської ради

Чат-бот Гаряча лінія