“Наша громада – наш дім” – під таким девізом проходить весняний благоустрій у Новоград-Волинській міський ТГ

23 Квітня 2021, 19:42

“Наша громада – наш дім” – девіз, який варто кожному із нас не лише пам’ятати, але і активно втілювати в життя. Кожен з нас хоче жити у чистій, охайній та затишній громаді, ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це, погодьтеся, багато в чому залежить саме від нас.

Своєчасно виконаний благоустрій навесні – запорука того, що наша громада буде комфортною та красивою протягом всього року.

23 квітня у Новоград-Волинській міській ТГ, враховуючи вдалі погодні умови, відбулися толоки з прибирання, висадки дерев та квітів, господарського впорядкування територій.

Сьогодні до весняного благоустрою долучилися працівники усіх структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, міський голова Микола Боровець, заступники міського голови Віталій Якубов, Ірина Гудзь та Наталія Борис, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля.

Висаджено дерева біля водойми по вул. Шевченка, 103а; прибрано територію біля Будинку рад, в міському парку культури та відпочинку, де також було висаджено дуби та ялини; прибрано захаращені території по вул. І.Мамайчука та навпроти ЗОШ №7; на вул.Леваневського (біля Будинку офіцерів); прибрано правий берег річки Случ від пішохідного мосту до Фортеці; висаджено квіти біля пам’ятного знаку «Чорнобиль».

До толок долучилися і військовослужбовці Новоград-Волинського гарнізону. Зокрема, військові в/ч А 2925 висадили вздовж дороги по вул. Сагайдачного липи.

Працівники Новоград-Волинської комунальної рятувальної станції на воді висадили близько 40 дерев породи «сосна» на березі річки Случ.

Благоустрій триває. Налаштуймося на плідну працю!

#Благоустрій_2021

 

Чат-бот Гаряча лінія