Наше здоров’я – у наших руках!

11 Квітня 2016, 22:53

Здоров’я – це більше, ніж відсутність хвороби. Це стан духу і тіла. І це нормальний стан організму. Що тільки людина посіє – те й пожне. Порушиш правила здоров’я – пожнеш хворобу. Сьогодні особливо важливо сформувати у дітей потребу в здоровому способі життя. 7 квітня 2016 року, у Всесвітній День здоров’я в спеціалізованій школі №4 «Школі сприяння здоров’ю» відбулися різноманітні тематичні заходи. Розпочався день із загальношкільної лінійки під гаслом «Наше здоров’я у наших руках».

Під час зібрання його ведучі – Володимир Коваленко та Катерина Пшенічна закликали молоде покоління дбати та зберігати свій найдорожчий скарб – особисте здоров’я. А дівчата з 7-В,Г класів своє прагнення мати гарні форми продемонстрували у спортивному флешмобі. Згодом їх підтримали і всі учасники лінійки. Заступник директора школи з виховної роботи Кубашевич О. А. привітала всіх присутніх із святом та нагородила грамотами переможців у шкільних спортивних змаганнях та збірну команду школи, яка посіла ІІІ місце у загальноміських змаганнях з волейболу серед школярів. Користуючись нагодою вся школа оплесками привітала юних волейболістів – дівчат з 10-11 класів Ірину Жураківську, Катерину Шевчук, Тетяну Тарасюк, Анастасію Марчук, Анастасію Бойко, Ольгу Сімак, Марину Юхимович, Аліну Гайдамович, Ірину Жураківську із заслуженою перемогою та побажала подальших спортивних перемог!

У День здоров’я для четвертокласників вчителі фізкультури організували спортивні змагання «Дружньо, весело, завзято». Учні 7 класів гартували своє здоров’я під час «Стартів надій». Восьмикласники взяли активну участь у загальноміській акції «Здоровим бути модно!»

З метою формування соціального здоров’я учнів 8-10 класів шкільний соціальний театр «Шанс» запросив їх до актової зали на виставу «Німий біль». Учні 9-Б, В класів отримали цікаву та корисну інформацію про безпечний і небезпечний секс під час тренінгових занять, які проводила волонтер Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україні».

Учні 3-А класу цього дня разом із класним керівником Галиною Степанівною Сергієнко презентували свої творчі здібності перед власними батьками та іншими третьокласниками на виховному заході «А над світом українська вишивка цвіте!»

 

Прес-центр школи

 

Чат-бот Гаряча лінія