Навчання керівників та відповідальних осіб з питань цивільного захисту

2 Травня 2019, 12:26

2 травня 2019 року протягом дня у великій залі Будинку рад відбулись навчання керівників та відповідальних осіб з питань цивільного захисту, зокрема участь у заході взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Анатолій Легенчук та заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук.

Особи керівного складу та фахівці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у перший рік призначення на посаду і періодично один раз на три-п’ять років зобов’язані проходити навчання з питань цивільного захисту. Таким чином, начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Анна Висоцька представила лекторів навчань:завідувач обласних та м. Житомира курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Лія Лабузна, а також лектори Олег Кубрак, Тетяна Кундельська, Вячеслав Нагребельний.

Лектори заходу ставили перед собою за мету довести до учасників останні зміни у законодавчих актах Президента, Уряду, МВС та ДСНС України щодо організації підготовки посадових осіб органів управління у сфері цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Присутнім надали методичні рекомендації з питань організації, планування та здійснення заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях, розроблення програмної та навчально-методичної документації з навчання персоналу діям в умовах надзвичайних, аварійних ситуацій та аварій.

Також цього дня говорили про вдосконалення форм і методів проведення на підприємствах, в установах та організаціях спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту, надання методичної допомоги педагогічним працівникам закладів і установ освіти з питань цивільного захисту; здійснення методичного супроводу практичної підготовки на підприємствах, в установах, організаціях спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту; здійснення методичного керівництва консультаційними пунктами з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування та надання допомоги навчальним закладам у питаннях підготовки з цивільного захисту.

По завершенню навчань серед учасників провели тестування, за результатами якого будуть видані Посвідчення про функціональне навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) у сфері цивільного захисту.  

 

Чат-бот Гаряча лінія