Незважаючи на війну маленькі українці не залишаються без батьківського тепла

23 Червня 2023, 10:20

Звягеляни неймовірні! Прикладом цього є родини сміливих громадян з добрим серцем, які віддають своє тепло дітям, які залишилися без батьківської опіки.

У Звягельській громаді дві родини – Жанни і Павла Щавлінських та Володимира Лобазова і Наталії Каратаєвої турбуються про дітей, які з певних обставин залишились без батьківського піклування.
У будинках сімейного типу організованих цими родинами діти надзвичайно позитивні та активні: граються, навчаються, відвідують літні табори, долучаються до домашніх справ.
Кожен має своє хобі та обов’язки, продовжує мріяти, радіти життю та вірити у Перемогу України.
Хлоп’ята з родини Щавлінських, наприклад, мріють стати футболістами та прославляти рідну Звягельщину. Вихованці родини Володимира Лобазова і Наталії Каратаєвої захоплюються доглядом за рослинами – кожен має грядочку полуниці, про яку піклується.
Висловлюючи свої бажання, діти розповідали про те, що хочуть здобути певні професії: лікаря, вихователя, стати професійним спортсменом тощо.
«Вірю, що кожен з вас обов’язково досягне своєї мрії і стане успішним у своїй справі. Нехай дитячий вогник у ваших очах не згасає впродовж усього життя, а у душі завжди залишається місце для віри.» – зазначила Ірина Гудзь.
Пишаємось родинами, які в такий нелегкий час діляться любов’ю та дарують родинний затишок дітям!
Чат-бот Гаряча лінія