Недарма звалась Пчілка – від Бога трудівниця: бінарний урок української літератури та історії

13 Травня 2024, 16:07

“Недарма звалась Пчілка – від Бога трудівниця” – тема бінарного уроку української літератури та історії, який провели в 5-Б класі Гімназії №8 Звягельської міської ради Тетяна Остаповець і Олена Загрива з нагоди 175-річчя від дня народження Олени Пчілки.

Учителька історії Олена Миколаївна разом з учнями говорили про постаті, що опікувалися рідним словом, відстоювали інтереси нації, а ще з’ясували, у яких історичних умовах розвивалася українська мова та за яких обставин жили й працювали письменники, серед яких була Олена Пчілка.
Залюбки діти читали вірші поетеси, відгадували загадки, пригадували прислів’я й приказки, переглядали збірку українських народних узорів, зібраних Ольгою Петрівною Косач.
Інсценізацію казки “Журавель та чапля” представили глядачам Вовк Максим та Трофимчук Єлизавета.

Дівчатка виконали пісню-гру “Подоляночка”. На завершення уроку п’ятикласники разом з учителькою української літератури Тетяною Остаповець методом гронування створили творчий портрет Олени Пчілки – невтомної трудівниці, письменниці, активної громадської діячки, яка, як бджілка, зносила мед до вулика української культури.

Управління освіти і науки Звягельської міської ради

Центр професійного розвитку педагогічних працівників м.Звягель

Чат-бот Гаряча лінія