Незабутня зустріч з Братами Капрановими у Новограді-Волинському!
![Незабутня зустріч з Братами Капрановими у Новограді-Волинському!](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds4tsha2cek73bi62g351nnu7v.jpg)
25 жовтня 2019 року в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського відбулася задушевна зустріч з відомими українськими письменниками, видавцями, публіцистами, громадськими діячами – Братами Капрановими. Брати як завжди були неперевершені. Всі, хто завітав на зустріч мали прекрасну можливість вести живе спілкування з письменниками, із захопленням слухали історії написання нових творів. Надзвичайно приємно, що і наша книгозбірня отримала у подарунок цікаві, насичені, гарно проілюстровані книги.
Щиро дякуємо письменникам за таку незабутню зустріч, бажаємо подальших творчих успіхів і натхнення у популяризації української книги, історії і культури українського народу. До нових зустрічей у бібліотеці.
Новоград-Волинська міська централізована бібліотечна система