Німецькі подарунки дітям Звягеля

9 Січня 2023, 8:14

Відбулася зустріч міського голови Миколи Боровця з співзасновницею громадської організації «Гармонія+» Людмилою Харченко. Пані Людмила вручила лист від голови німецької асоціації Ukraine Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij Валентини Собецької, де висловлені слова вдячності за співпрацю та передано календарі, які вийшли в німецькому місті Людвігсхафені на Рейні з малюнками вихованців Звягельської «Школи мистецтв». Також в громаду надійшли генератори від німецької асоціації, закуплені на кошти німецьких жителів Людвігсхафена, які жертвували кошти на підтримку дітей Звягеля.

 

Людмила Харченко спільно з директором міського центру соціальних служб Оленою Котовою відвідали з різдвяними подарунками дитячі будинки сімейного типу Звягельської громади. Подарунки отримали родина Павла та Жанни Щавлінських, в якій виховується 9 статусних діток та родина Володимира Лобазова і Наталії Каратаєвої, в якій виховується 10 статусних  діток. Від партнерів – німецької асоціації Ukraine Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij, передали генератори та смаколики. 

У наш складний час важливо творити добро, особливо дітям.  Дякуємо Валентині Собецькій та Людмилі Харченко за турботу про дітей Звягеля.

Чат-бот Гаряча лінія