НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

29 Грудня 2022, 10:23
27 грудня 2022 року у місті Житомирі відбулася підсумкова сесія “Освіта Житомирщини: вчу та вчусь заради Перемоги”, організована Департаментом освіти і науки ЖОДА.
У сесії взяли участь Віра Рогова, заступниця Міністра освіти і науки України, Віталій Бунечко, начальник Житомирської ОВА, Юрій Денисовець, заступник начальника Житомирської ОВА, Володимир Ширма, заступник голови Житомирської обласної ради, депутати Житомирської обласної ради, Наталія Осипович, начальник Департаменту освіти і науки ЖОДА.
Учасниками сесії буди керівники місцевих органів управління освітою, керівники закладів та установ освіти області.
Високопосадовці звернулися до учасників сесії з вітальними словами та подякували освітянам за надійне тримання освітнього фронту, за пророблену колосальну роботу з підготовки до нового навчального року, зокрема створення безпечних умов навчання, облаштування укриттів, адаптацію освітнього процесу до умов воєнного стану, виконання інших важливих завдань,покладених на освітян, таких як: організація роботи з ВПО, створення гуманітарних пунктів, волонтерство тощо.
У рамках освітніх панелей було презентовано платформу психологічної допомоги для учнів та педагогів “Ikeep” українсько-ізраїльського проєкту, створення освітнього хабу Житомирщини, результати міжнародної співпраці з дитячим фондом ООН Юнісеф в Україні та проєкту “Школа в смартфоні”.
Варто зазначити, що наша громада також долучена до участі у зазначених проєктах. Так, ми отримали від Юнісеф гігієнічні набори та ємності для води для облаштування укриттів у закладах освіти, у Ліцеї №4 буде проведено ремонт укриття, для Пилиповицького ліцею, як опорного закладу, передбачено 3тис. $ на реконструкцію освітлювальної системи та 2тис. $ – на ремонт та придбання обладнання для харчоблоку. Також один із наших закладів за результатами конкурсу отримає сучасну STEM -лабораторію.
Приємним новорічним подарунком на завершення роботи сесії стало вручення 174 ноутбуків для педагогів громади в рамках реалізації державної програми “Ноутбук кожному вчителю”. У листопаді ми вже отримали 100 хромбуків. Наразі всі вчителі нашої громади будуть забезпечені сучасними гаджетами, які дадуть змогу якісно здійснювати освітній процес в умовах дистанційного та змішаного навчання.
Чат-бот Гаряча лінія