Новоград-волинці відвідали Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова

11 Лютого 2016, 2:21

Члени делегації з м. Новоград-Волинський на чолі з міським головою Віктором Весельським під час перебування у м. Вінниця відвідали Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, який очолює з 1988 року Герой України, заслужений діяч науки і техніки України, Академік НАМН України, доктор медичних наук, професор Василь Максимович Мороз.

Університет засновано в 1921 р. В 1960 р. навчальному закладу присвоєно ім’я М.І.Пирогова, в 1984 р. нагороджено орденом „Знак пошани”. З 1994 року Вінницький медінститут атестований і акредитований за IV рівнем акредитації, йому надано статус Університету. Національний статус університету набув у 2002 році, в цьому ж році нагороджений почесними грамотами Кабінету міністрів України і Верховної ради України.

В університеті високий рівень забезпеченості викладачами з науковими ступенями і званнями. Майже кожний шостий викладач вузу – доктор наук, професор. Студентів навчають 115 докторів наук і 600 кандидатів наук. В ньому працюють 25 Заслужених діячів науки і техніки України, Заслужених працівники вищої школи і освіти України, 3 академіки АН вищої школи України, 12 Заслужених лікарів України, 5 Лауреатів Державної премії України.

В університеті функціонує 12 наукових шкіл. Університет підтримує творчі зв’язки та співробітничає з медичними факультетами університетів 19 зарубіжних країн (в тому числі США, Німеччини, Франції, Англії та ін.), тісні зв’язки мають клінічні кафедри з 28 іноземними фармацевтичними фірмами. Викладачі кафедр задіяні у виконанні 62 міжнародних проектах.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо укладення угоди про співробітництво з Вінницьким національним медичним університетом. Як зазначив міський голова Віктор Леонідович: „вся делегація вдячна Герою України, академіку Морозу Василю Максимовичу за теплий, дружній прийом, гарні слова як ректора медичного НМУ щодо співпраці!!“

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія