25 Жовтня 2021, 14:31

Новоград-волинець Артем Алекcеєнко став срібним призером Чемпіонату України з карате.

22-24 жовтня у м. Полтава проходив Чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих. Протягом трьох днів близько 650 спортсменів із 17 областей України виборювали чемпіонство.Крім того, із ними приїхали тренери, представники команд. Тож загалом учасників турніру – понад тисяча людей.

Змагання розпочалися врученням подяк олімпійським чемпіонам з карате цього року: Анжеліці Терлюзі, Станіславу Горуні та Аніті Серьогіній. Чемпіонат України з карате проводять раз на рік. Переможці змагань претендуватимуть на місця у збірній та можливість представляти Україну на чемпіонаті Європи.

Команду ДЮСШ імені В.П.Єрмакова представляло 12 каратистів. Алексеєнко Атрем став срібним призером! Ганношин Нікіта провів шість боїв, чотири з яких виграв та зайняв п’яте місце.

Фінансування участі у змаганнях здійснювалося за кошти управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Готували команду до змагань тренери-викладачі Корнійчук П.П. та Рибачок В.А.

Бажаємо юним спортсменам нових здобутків, перемог та успіхів у всіх починаннях!