Новоград-волинець прийняв участь у міжнародному Всеукраїнському відкритому турнірі пам’яті заслуженого майстра спорту Кліманова А.М.

9 Червня 2017, 20:33

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Олексій Плісак з 16 по 29 травня 2017 року пройшов навчально-тренувальний збір  в місті Харкові у складі національної збірної команди України з боксу із загальної та технічної підготовки по підготовці до чемпіонату Європи серед юнаків. На збір викликались найсильніші юні боксери України 2003-2004 р.н.

Підсумком виснажливих тренувань став міжнародний Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті заслуженого майстра спорту Кліманова А.М., де змагались представники Грузії, Молдови, Білорусії. Отримавши перемоги над спортсменами з Хмельницької та Київської області Олексій вийшов у фінал, де в напруженому бою з рахунком 5:0 переміг представника Харківщини і став переможцем в ваговій категорії 37 кг. Зробивши впевнений крок до участі в чемпіонаті Європи. Але по переду у юного спортсмена ще один тренувальний збір у липні місяці цього року.

Готує спортсмена до змагань тренер ДЮСШ та його батько Леонід Плісак.

Вдалих Вам стартів та подальших перемог.

Дитячо-юнацька спортивна школа

 

Чат-бот Гаряча лінія