Новоград-Волинська бібліотека-філія №5 для юнацтва звітувала перед громадою

25 Грудня 2015, 17:08

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Адже недаремно у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».   Що цікавого вона пропонувала читачам? Які важливі  події проходили в її стінах впродовж року? Громада міста повинна про це знати.  

Тож 22 грудня на звіт перед громадою за 2015 рік були запрошені представники  міської влади, громадських організацій  з якими співпрацює бібліотека, колеги і звичайно кращі читачі, які по-справжньому люблять читання і в століття комп’ютерних технологій  зберігають вірність книзі.

Провідний бібліотекар Лариса Захарчук представила   мультимедійну презентацію про роботу бібліотеки, поділилася планами і задумами на майбутнє.

Подякувала місцевій владі, а особливо першому заступнику  міського голови  Колотову С.Ю. за розуміння і підтримку. Адже вперше за останні 30 років в бібліотеці проведено сучасний ремонт, тож приміщення книгозбірні  стало теплим і затишним.

Начальник відділу культури міської ради Лариса Вікторівна Заєць у своєму виступі відмітила, що сьогодні бібліотека це територія єдності громади,  забезпечує  доступ до інформації та знань, надає  сучасні послуги з використанням новітніх інформаційних технологій, подякувала працівникам бібліотеки за активну соціокультурну діяльність у вихованні підростаючого покоління нашого міста.

Приємно відмітити, що на захід завітали друзі і партнери бібліотеки, зокрема Ніколаєнко І.Ф., заступник директора по навчально-виховній  роботі  ЗОШ №3, Ягельська В.А., Короленко І.Ю, вчителі ЗОШ№3, Порада А.М., викладач медичного коледжу.

Велику подяку за сприяння в патріотичному вихованні молоді висловив ветеран Другої світової війни льотчик-винищувач Палажченко В.А., активний учасник заходів бібліотеки.

Бібліотека також тісно співпрацює з службою у справах дітей міської ради, міськрайюстицією, міським  центром зайнятості,  Палацом  дітей та молоді, школою мистецтв, навчальними закладами міста.

 

Адміністрація МЦБС

 

Чат-бот Гаряча лінія