Новоград-Волинська громада долучилася до відзначення нового державного свята – Дня єднання

16 Лютого 2022, 12:13

16 лютого біля Будинку рад відбулася загальногромадська патріотична акція, яка об’єднала новоград-волинців у їх незламному прагненні до миру та злагоди.

Почесне право підняти Державний прапор України надали очільнику Новоград-Волинської міської територіальної громади Миколі Боровцю,  голові Новоград-Волинської РДА В’ячеславу Авраменку та голові Новоград-Волинської районної ради Артуру Загривому.

Вірити у силу національно-патріотичного духу українського народу, міць нашої держави, зберігати спокій та єднатися закликав громаду у своєму виступі  міський голова Микола Боровець.

Із закликами гуртуватися навколо зміцнення української нації, любити її та бути відданими їй всім серцем та душею до присутніх та молоді звернувся директор Молодіжного центру Володимир Ліберда.

У виконанні хору викладачів Школи мистецтв лунав Державний гімн України та Молитва за Україну.

Цього дня на багатьох будівлях та спорудах Новоград-Волинської громади було вивішено полотнища державного стягу.

Новоград-Волинська громада ствердила, що саме єднання – незламна сила України!

 

Довідково: День єднання з’явився у календарі державних свят за ініціативою Президента України  Володимира Зеленського відповідно до указу №53/2022 від 14 лютого 2022 року “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства”. В указі йдеться, що День єднання оголошено з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз. Також має бути створена єдина інформаційна платформа «UАразом» для забезпечення щоденного інформування населення про реальний стан безпекової ситуації, заходи, що вживаються для зміцнення обороноздатності держави, а також організацію належної інформаційно-роз’яснювальної роботи про діяльність державних органів з питань забезпечення безпеки громадян.

Чат-бот Гаряча лінія