Новоград-Волинська громада продовжує налагоджувати співпрацю з європейськими містами

19 Липня 2022, 11:25

18 липня 2022 року міський голова Микола Боровець спільно із заступницею Іриною Гудзь та начальником відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Юрієм Савичем поспілкувались із представниками міста Зіндельфінген (Німеччина) щодо налагодження співробітництва.

На зустрічі були присутні міський голова м. Зіндельфінген Доктор Бернд Фьорінгер, начальник відділу міжнародних відносин Торбен Букхолт та референт з питань Європи Катерина Батіщева.

Під час онлайн зустрічі порушено питання співпраці в сфері бізнесу, енергоефективності, озвучено пропозиції щодо реалізації соціальних проектів в сфері медицини. Міський голова Микола Боровець закцентував увагу на питанні побудови індустріального парку, медицини у громаді, зокрема, добудови хірургічного корпусу, а також подальшій розбудові та якісному технічному оснащенню реабілітаційного відділення лікарні. Проговорено можливість організації туристично-культурних поїздок для дітей з нашої громади до м. Зіндельфінген.

Зіндельфінген – це велике районне місто посеред землі Баден-Вюртемберг, приблизно в 15 км на південний захід від Штутгарду. Це найбільше місто в районі Бьоблінген, яке разом із південним сусіднім містечком Бьоблінген утворює центр для навколишніх громад.

Місто відрізняється розвиненою автомобільною промисловістю (завод Mercedes-Benz в Зіндефінгені). Маючи близько 25 000 працівників та ще близько 6000 працівників у розробці автомобілів Mercedes-Benz Car, який також розташований у цьому місці, це найбільший у світі автомобільний завод у Mercedes-Benz Group AG.

В ході спілкування керівництвом Новоград-Волинської громади зазначено про високий рівень зацікавленості в організації діалогу з містами ЄС для підготовки та реалізації перспективних та взаємовигідних проєктів співпраці в різних сферах регіонального розвитку із залученням експертів та бізнесу. Між очільниками громад обговорено можливість підписання угоди про співпрацю між Новоград-Волинською МТГ та м. Зіндельфінген (Німеччина).

Микола Боровець висловив слова вдячності керівництву м. Зіндельфінген за надану гуманітарну допомогу для нашої громади, яку було надано у перші дні повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України, а також щирі сподівання щодо подальшої співпраці.

Україна – це Європа!

Разом до Перемоги!

Чат-бот Гаряча лінія