Новоград-Волинська міська рада має намір утворювати наглядові ради комунальних підприємств

20 Травня 2022, 14:10

Новоград-Волинська міська рада має намір утворювати наглядові ради комунальних підприємств «Новоград-Волинськжитлосервіс», «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», «Наталівська сільська рада» із залученням незалежних експертів.

Пропозиції щодо включення до складу наглядових рад комунальних підприємств приймаються в галузі житлово-комунального господарства за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,16, каб.43. Пропозиції приймаються з 20.05.2022 по 27.05.2022 включно.

Основні вимоги до претендентів:

Незалежний член Наглядової ради (далі – незалежний член) це фізична особа, яка відповідає таким вимогам:

  1. Є громадянином України.
  2. Наявність повної цивільної дієздатності.
  3. Має вищу освіту.
  4. Наявність досвіду роботи у сферах, пов’язаних з діяльністю підприємства, на якому створюється Наглядова рада, не менше ніж 3 роки.
  5. Не є депутатом міської ради, посадовою особою органу місцевого самоврядування, членом виконавчого комітету міської ради, державним службовцем, депутатом обласної ради, народним депутатом України, помічником-консультантом депутата місцевої, обласної ради чи народного депутата України.
  6. Не є та не була кінцевим бенефіціаром, засновником чи членом органу управління юридичних осіб або фізичною-особою підприємцем, які мали договірні відносини протягом останніх 5 років з комунальним підприємством.
  7. Не є та не була протягом останніх 5 років посадовою особою чи працівником даного комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради або його дочірніх підприємств.
  8. Не є близькою особою для посадових осіб чи працівників комунального підприємства, депутатів Новоград-Волинської міської ради та членів її виконавчого комітету, керівників органу місцевого самоврядування.
  9. Не є та не була протягом попередніх 5 років працівником теперішнього або колишнього аудитора комунального підприємства.
  10. Не отримувала та не отримує винагороди від третіх осіб за виконання обов’язків члена Наглядової ради.

 

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія