Новоград-Волинська міська рада має намір утворювати наглядову раду комунально-торгового підприємства «Міський ринок»

27 Травня 2022, 9:48

Новоград-Волинська міська рада має намір утворювати наглядову раду комунально-торгового підприємства «Міський ринок» із залученням незалежних експертів.

Пропозиції щодо включення до складу наглядової ради комунально-торгового підприємства приймаються відділом економічного планування та підприємницької діяльності міської ради за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,16, каб.12. Пропозиції приймаються з 27.05.2022 по 03.06.2022 включно.

Основні вимоги до претендентів:

Незалежний член Наглядової ради (далі – незалежний член) це фізична особа, яка відповідає таким вимогам:

  1. Є громадянином України.
  2. Наявність повної цивільної дієздатності.
  3. Має вищу освіту.
  4. Наявність досвіду роботи у сферах, пов’язаних з діяльністю підприємства, на якому створюється Наглядова рада, не менше ніж 3 роки.
  5. Не є депутатом міської ради, посадовою особою органу місцевого самоврядування, членом виконавчого комітету міської ради, державним службовцем, депутатом обласної ради, народним депутатом України, помічником-консультантом депутата місцевої, обласної ради чи народного депутата України.
  6. Не є та не була кінцевим бенефіціаром, засновником чи членом органу управління юридичних осіб або фізичною-особою підприємцем, які мали договірні відносини протягом останніх 5 років з комунальним підприємством.
  7. Не є та не була протягом останніх 5 років посадовою особою чи працівником даного комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради або його дочірніх підприємств.

8 Не є близькою особою для посадових осіб чи працівників комунального підприємства, депутатів Новоград-Волинської міської ради та членів її виконавчого комітету, керівників органу місцевого самоврядування.

  1. Не є та не була протягом попередніх 5 років працівником теперішнього або колишнього аудитора комунального підприємства.
  2. Не отримувала та не отримує винагороди від третіх осіб за виконання обов’язків члена Наглядової ради.

 

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради

Чат-бот Гаряча лінія