Новоград-Волинська міська рада здобула призове місце в конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році

23 Жовтня 2015, 22:58

22 жовтня у місті Київ відбулася підсумкова конференція та церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році. Конкурс проводився з метою відбору, відзначення і поширення кращих проектів і програм органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані на практиці. Цього року кращі практики вибиралися за трьома напрямками: «Співробітництво громад: практичні результати і вигоди», «Енергозбереження та енергоефективність», «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць».

Участь у конкурсі взяла і Новоград-Волинська міська рада, в особі начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій Тетяни Левківської. В результаті, за практику «Проект «Енергія в школах Новограда-Волинського» в напрямку  «Енергозбереження та енергоефективність» Новоград-Волинська міська рада здобула ІІІ місце у номінації «Міські ради». Тож з церемонії нагородження переможців автор практики Тетяна Левківська повернулася додому із заслуженою нагородою.

Реалізація проекту «Енергія в школах Новограда-Волинського» відбувалася за підтримки Українсько-німецького технічного співробітництва GIZ та міжнародної освітньої програми SPARE. Міська рада висловлює вдячність керівнику проекту пані Крістіані Хагенедер та команді GIZ за їх внесок та допомогу в реалізації цього проекту. А також щирі вітання Тетяні Левківській за здобуте призове місце в конкурсі.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія