Новоград-Волинська міська територіальна громада була відібрана для моделювання процесів впровадження Програми EEPB

5 Квітня 2021, 13:48

Новоград-Волинська міська територіальна громада була відібрана для моделювання процесів впровадження Програми енергоефективності громадських будівель у містах України. У зв’язку з цим відбулася онлайн-зустріч керівництва громади з представниками Європейського Інвестиційного Банку.

Участь у зібранні взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Ірина Гудзь та Віталій Якубов, начальник відділу підтримки громадських ініціатив міської ради Юрій Савич, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Василь Осадчук та головний спеціаліст відділу підтримки громадських ініціатив міської ради Ірина Потопальська. Від Європейського Інвестиційного Банку – менеджери проєкту «Енергоефективності громадських будівель у містах України» Оксана Реміга та Володимир Усевич, а також координатор цього проєкту Айрат Хакім’янов.

На прохання уряду України, Європейський Інвестиційний Банк планує впровадження кредитної програми для фінансування комплексної енергоефективної санації громадських будівель у містах України – Програми енергоефективності громадських будівель України (EEPB). За попередньою оцінкою програма розпочнеться у 2-ій половинні 2021 року, а перший відбір заявок на участь заплановано на 2022 рік.

Мета моделювання з обраними муніципалітетами полягає у здійсненні тестування запланованих процесів та процедур впровадження кредитної програми з позиції муніципалітетів, виявлення будь-яких труднощів, які можуть виникнути, а також перевірка відповідності вимог щодо критеріїв відбору учасників програми.

Під час зустрічі консультанти детально розповіли про всі процедурні моменти, обговорили «за» та «проти», умови та можливі очікування від участі в EEPB.

 

Чат-бот Гаряча лінія