Новоград-Волинська міська ТГ долучилася до акції «Створюємо ліси разом»

19 Жовтня 2021, 19:00

Ліс є одним із найбільших скарбів нашого краю, зелена скарбниця здоров’я, безцінне природне багатство, а осінь – сприятливий час для відтворення зелених масивів.

Свій вклад у «велике лісове будівництво» внесли і представники Новоград-Волинської міської територіальної громади. Секретар міської ради Оксана Гвозденко, депутати міської ради та представники виконавчих органів міської ради разом з працівниками державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство» засадили 1 га території Пилиповецького лісництва майже 5000 тисячами саджанців сосни та ялини.

Акція «Створюємо ліси разом» проходила у рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна». В анонсованій Державним агентством лісових ресурсів України дорожній карті за три роки заплановано висадити 1 мільярд дерев та збільшити площі лісових насаджень впродовж 10 років на 1 мільйон гектарів.

«Ця акція більше, ніж звичайна висадка дерев. Це безцінний спадок для наших дітей і нашої планети. Сподіваюся, що до цієї благородної справи з кожним днем долучатиметься все більше людей. Адже тільки разом ми зробимо нашу громаду зеленою та квітучою», – зазначила секретар міської ради Оксана Гвозденко.

Взяти участь у масштабній акції «Створюємо ліси разом» і висадити ліс може кожен бажаючий. Для цього необхідно на спеціальному сайті, який доступний за посиланням: https://zelenakraina.gov.ua/ заповнити форму реєстрації на участь в акції. Під час висадки лісівники нададуть саджанці і проведуть майстер-класи із садіння лісу.

Якщо ж немає змоги висаджувати дерева, то лісівники можуть це зробити за вас – обирайте область, де хочете, щоб висадили ліс, робіть благодійний внесок – 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висадять дерева безкоштовно. А сплачені вами кошти одразу будуть перераховані на користь підопічних фонду «Таблеточки», який вже 10 років допомагає онкохворим дітям.

Не будьте байдужими, створімо ліс разом!

 

Чат-бот Гаряча лінія