Новоград-Волинська міська ТГ продовжує активно готуватись до відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України

29 Липня 2021, 8:50

Під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис проведено чергове засідання організаційного комітету з відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України в Новоград-Волинській міській територіальній громаді.

У процесі засідання обговорено поточний план заходів із врахуванням всіх факторів проведення. Зокрема, із традиційних заходів – урочисте підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятників та меморіальних дошок видатним особистостям державотворення. Продовжується напрацювання організації фестивалю національних культур під назвою «Етнофест» та патріотичної ходи з Державними Прапорами. Заплановано реалізувати проєкт «Відродження нації. Новоград-Волинський», проведення тематичних виставок та інше.

Гаслом цьогорічного святкування річниці Незалежності України є вислів: «Ти у мене єдина». Єдиною візуальною символікою 30-ї річниці Незалежності України вважається квітка у національних кольорах, розроблена Міністерством культури та інформаційної політики України.

Обговорено один із головних моментів у процесі реалізації всіх заходів – це необхідність дотримання усіх карантинних вимог. Напрацьовано перелік стратегічно важливих питань у сфері забезпечення благоустрою, санітарних вимог та громадського порядку.

 

Чат-бот Гаряча лінія