Новоград-Волинська учнівська молодь здобула перемогу в 11 номінаціях регіонального етапу Обласного соціального проекту «Житомирський Учнівський Кінофестиваль»

12 Квітня 2016, 23:28

9 квітня в Палаці культури ім. Лесі Українки відбулася церемонія нагородження переможців регіонального етапу Обласного соціального проекту «Житомирський Учнівський Кінофестиваль». Уже другий рік поспіль захід організовує громадська організація «Творча студія ДрімСтеп» (директор ГО Богдан Яремчук), завдяки Благодійному Фонду родини Розенблат, голові Житомирської ОДА Сергію Машковському, управлінню освіти і науки Житомирської міської ради, управлінню освіти і науки Житомирської ОДА.

Учням шкіл було запропоновано зняти короткометражні фільми на тему «Я – переможець».

На святі були представлені кращі фільми учнів 8 команд Новоград-Волинських шкіл та нагороджені переможці в 11 номінаціях. Оцінювали фільми професіонали в сфері кіно, ЗМІ, культури, представники влади, громадських організацій.

Присутній на заході керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький привітав учнівську молодь та зазначив, що завдяки даному проекту школярі мають можливість розкрити свій творчий потенціал у сфері художнього короткометражного кіно та втілити в життя власні мрії. «Сьогодні Україна переживає період неймовірних випробувань, і тому дуже символічно, що тематика фестивалю: «Я – переможець». Так як кіно, яке має на меті пробудити у нас патріотизм, гідність, людяність, любов до своєї Батьківщини, міста, батьків, особливо в умовах сьогодення, має посісти чільне місце у патріотичному вихованні підростаючого покоління. У нашому місті багато талановитої молоді, яка бере активну участь у територіальному житті громади, конкурсах, наукових конференціях, семінарах, олімпіадах. Безперечно, здобуті перемоги у номінаціях Кінофестивалю допоможуть нашій учнівській молоді проявляти стійкий характер, силу волі, чинити добро та реалізовувати свої таланти. Так як в кожній із робіт – часточка душі і серця автора» – зазначив Дмитро Аркадійович.

Присутні глядачі у залі мали змогу переглянути всі роботи учнів та щиро вболівати за свою команду, яка здобула перемогу у тій чи іншій номінації, а саме:

– краща жіноча роль другого плану –НВК «Гімназія ім. Лесі Українки» – «Я переможець!», Дар’я Легенька;

– краща чоловіча роль другого плану ЗОШ №9 – «Сама Досконалість», Дмитро Біляєв;

– краща музика та звук ЗОШ №3 – «Операція «Крик» або як перемогти свій страх»;

– кращі костюми та грим ЗОШ №8 – «Мине час і ми зустрінемось»;

– кращий сценарій ЗОШ №10 – «Від байдужості до любові»;

– краща чоловіча роль ЗОШ №2 – «Горіхи», Віктор Цепак;

– краща жіноча роль ЗОШ №9 – «Сама Досконалість», Вікторія Грушенко;

– краща операторська робота ЗОШ №10 – «Від байдужості до любові»;

– кращий монтаж СШ №4 – «Повір у себе!»;

– приз глядацьких симпатій ЗОШ №3 – «Операція «Крик» або як перемогти свій страх»;

– кращий фільм ЗОШ №9 – «Сама Досконалість».

Підводячи підсумок кінофестивалю, можна впевнено стверджувати, що в України прекрасне майбутнє, адже його творить талановита, активна, цілеспрямована молодь.

Щиро вітаємо усіх учасників конкурсу із вагомими здобутками та бажаємо подальших успіхів і перемог у боротьбі за головний приз на заключному етапі Обласного соціального проекту «Житомирський Учнівський Кінофестиваль».

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія