Новоград-Волинська ЗОШ №3 відсвяткувала 150-річчя з дня заснування

18 Листопада 2019, 18:19

Ювілей школи – це не лише історична віха, але і своєрідна межа, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя та педагогічний талант рідній школі і, звичайно, накреслити плани на майбутнє.

15 листопада 2019 року у великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди 150-річчя з дня заснування Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.Привітати школу із важливою датою приїхали її випускники, ветерани-педагоги, учні та поважні гості.

На початку святкового дійства директор школи Наталія Кобильник познайомила гостей із історією навчального закладу та досягненнями школярів і педагогів,із важливими фактами з життя ЗОШ №3.Також подякувала міській владі, зокрема міському голові Віктору Весельському, заступнику міського голови Оксані Гвозденко та депутатам міської ради за підтримку у всіх починаннях, побажала всім миру, добра і наснаги.

Привітала педагогічний колектив, учнів, випускників і ветеранів школи з ювілеєм заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, яка побажала школі процвітання, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів. З нагоди 150-річного ювілею навчального закладу Ірина Климівна вручила директору ЗОШ №3 Наталії Кобильник сертифікати на придбання комп’ютерної техніки і музичної апаратури та привітальний лист. А також за сумлінну плідну працю, значні успіхи у професійній діяльності нагородила Почесними грамотами міської ради та подяками міського голови педагогічний колектив школи.

До привітань також приєдналися начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук та голова Новоград-Волинської міської організації профспілки працівників освіти і науки Василь Неук. Привітали з ювілеєм, побажали всім творчого натхнення і життєвих перемог та вручили подяки колективу навчального закладу.

У цей ювілейний день колектив школи почув на свою адресу не тільки теплі слова, а й отримав безліч приємних пам’ятних подарунків.

Також в ході урочистостей звучали слова вдячності воїнам, які сьогодні захищають українську землю від ворога. Хвилиною мовчання вшанували загиблих захисників України, випускників школи №3, які трагічно загинули (під час проведення АТО) у 2014 у Степанівці – Тимощука Івана Вікторовича та Тимощука Сергія Григоровича.

Для випускників школи та для почесних гостей свята – ветеранів педагогічної ниви, які працювали в школі, цього дня лунали окремі слова подяки.

Тут було все: чудові співи,чуттєві та запальні танці. Концертні номери змінювали спогади про минуле школи.

Свято пройшло надзвичайно урочисто, музично, радісно і в той же час зворушливо, адже в ньому переплелося минуле, сьогодення та гарні сподівання на майбутнє.

 

Чат-бот Гаряча лінія