Новоград-Волинське міськрай ТМО отримало матеріальні цінності від Житомирського обласного перинатального центру

12 Червня 2017, 20:41

9 червня 2017 року міський голова Віктор Весельський разом з заступником міського голови Ларисою Шутовою, начальником відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомиром  Дутчаком прийняли участь у передачі матеріальних цінностей.

Головний лікар Житомирського обласного перинатального центру Вайсберг Юрій Рувімович передав безоплатно матеріальні цінності, а саме: медичні столи (5 штук) та бинти (27 500 штук), головному лікарю міськрай ТМО Борису Василю Миколайовичу. Передача проводилась зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області, з балансу Житомирського обласного перинатального центру, у комунальну власність територіальної громади міста Новограда-Волинського та передачею на баланс Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання, відповідно до рішення Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Новограда-Волинського матеріальних цінностей» та рішення Житомирської обласної ради сьомого скликання «Про передачу матеріальних цінностей».

Під час передачі Юрій Рувімович наголосив: «Дана допомога є не останньою для міста Новограда-Волинського, підтримка буде проводитись і надалі». А також користуючись нагодою, привітав присутніх працівників міськрай ТМО з професійним святом, яке відзначатиметься 18 червня та побажав міцного здоров’я, спокою, миру та везіння.

В свою чергу міський голова Віктор Леонідович Весельський: «Сьогодні чудова нагода зустрітися  трьом головним лікарям міськрай ТМО, кожен з яких доклав свої зусилля для того, щоб ТМО було на тому рівні, якому є сьогодні». А також очільник міста подякував Вайсбергу Юрію Рувімовичу за постійне надання необхідної допомоги мешканцям Новограда-Волинського.

Головний лікар міськрай ТМО Василь Миколайович також подякував головному лікарю Житомирського обласного перинатального центру за підтримку та взаєморозуміння, надання матеріальної допомоги та допомоги у лікуванні важких пацієнтів,  

Також зі словами вдячності виступили заступник міського голови Лариса Шутова та начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир  Дутчак.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія